Formularz zapytania

Chcąc jak najlepiej spełnić Państwa potrzeby i oczekiwania oraz udoskonalić jakości świadczonych przez nas usług, przygotowaliśmy formularz. Prosimy o wpisywanie Państwa danych kontaktowych, żebyśmy mieli możliwość odpowiedzieć na zapytania.

Informacje o kliencie

Informacje o produkcie

Wielkość nakładu

Format w cm

Środek książki

Oprawa





Register


Dodatkowe prace

Opakowanie

Dostawa

Wzory

Informacje dodatkowe

politykę prywatności

Formularz zapytania

Formularz kontaktowy

Zarząd
Fax: +48 (91) 578 82 10
  • DE
  • EN
Walter Schomaker
Prezes

Fon: +48 (91) 5788 214
Mobil: +49 171 412 11 92

walter.schomaker@walter-schomaker.de
  • DE
  • PL
  • EN
Andreas Visser
Dyrektor

Fon: +48 (91) 5788 206
Mobil:

andreas.visser@schopa.pl
Sprzedaż
Fax: +48 (91) 5788 - 210
  • DE
  • EN
  • PL
  • ES
Christoph Fringes
Sprzedawca

Fon: +48 (91) 5788 - 218
Mobil: +48 661 106 199

christoph.fringes @schopa.pl
  • PL
  • DE
Bożena Prejzner
Obsługa kontraktu

Fon: +48 (91) 5788 - 202
Mobil: +48 601 564 690

bozena.prejzner@schopa.pl
  • PL
  • DE
Olga Żaba
Obsługa kontraktu

Fon: +48 (91) 5788 - 213
Mobil: +48 661 424 277

olga.zaba@schopa.pl
Administracja
Fax: +48 (91) 5788 - 212
  • PL
  • DE
Joanna Szymańska
Sekretariat

Fon: +48 (91) 5788 - 201
Mobil:

joanna.szymanska@schopa.pl
  • PL
  • EN
Agata Dawidowicz
Kadry

Fon: +48 (91) 5788 - 207
Mobil:

agata.dawidowicz@schopa.pl
  • PL
  • EN
Tomasz Liczmański
Księgowość

Fon: +48 (91) 5788 - 204
Mobil:

tomasz.liczmanski@schopa.pl
Produkcja
Fax: +48 (91) 5788 - 210
  • PL
  • DE
Andrzej Szwedowski
Kierownik ds. produkcji

Fon: +48 (91) 5788 - 209
Mobil: +48 601 551 790

andrzej.szwedowski@schopa.pl
  • PL
  • EN
Marcin Polański
Menager procesów, Z-ca Kierownika produkcji

Fon: +48 (91) 5788 - 217
Mobil: +48 691 222 213

marcin.polanski@schopa.pl
  • PL
  • DE
Krzysztof Szymański
Kontrola Jakości

Fon: +48 (91) 5788 - 305
Mobil: +48 609 999 042

krzysztof.szymanski@schopa.pl
Konfekcjonowanie, Pakowanie & Lettershop
Fax: +48 (91) 5788 - 210
  • PL
  • DE
  • EN
Ewelina Łodziewska


Fon: +48 (91) 5788 - 203
Mobil: +48 661 109 477

ewelina.lodziewska@schopa.pl
  • PL
  • DE
  • EN
Adam Arning


Fon: +48 (91) 5788 - 203
Mobil: +48 601 553 767

adam.arning@schopa.pl
Logistyka
Fax: +48 (91) 578 82 10
  • PL
  • DE
Karina Żakowicz


Fon: +48 (91) 5788 216
Mobil: +48 607 616 477

karina.zakowicz@schopa.pl
  • PL
  • EN
Emil Buczak


Fon: +48 (91) 5788 - 224
Mobil: +48 695 888 363

emil.buczak@schopa.pl
Sprzedaż
Fax: +48 (81) 7187 - 989
  • PL
  • EN
Paweł Szulc


Fon: +48 (81) 7187 - 982
Mobil: +48 601 089 706

pawel.szulc@schopa.pl
Produkcja
Fax: +48 (81) 7187 - 989
  • PL
Tomasz Gajewski


Fon: +48 81 7187 - 984
Mobil: +48 517 545 130

tomasz.gajewski@schopa.pl
Transport
Fax: +48 (61) 6522 - 860
  • PL
  • EN
Agnieszka Pawłowicz
Eksport

Fon: +48 (61) 6522 - 860
Mobil: +48 605 123 930

agnieszka.pawlowicz@schopa.pl
  • PL
  • DE
  • EN
Bartosz Broniewski
Import

Fon: +48 (61) 6522 - 850
Mobil: +48 661 700 837

bartosz.broniewski@schopa.pl