Loading...

Podręcznik sztancowania

Kto szuka, nie błądzi, ale…

… z nami znajdą Państwo każdą rzecz bez szukania i błądzenia, w ciągu kilku sekund.

Naszym zadaniem jest uczynienie z Państwa produktów unikatów uzupełnionych najwyższą funkcjonalnością przy manualnym i haptycznym zastosowaniu. Zaprojektowane w kolorze lub czarno- białe uczynią ze stosu zwykłych kartek wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju dzieło. Wzbogaćcie Państwo swoje katalogi i broszury o „klawisz funkcyjny“ zwany REGISTREM.

Stanzfibel

Zamów darmowy podręcznik

Zamówcie Państwo już teraz naszą bezpłatną broszurę “Podręcznik sztancowania”, którą jest “Książka z próbkami sztancowania” żeby przekonać się o ich formie i jakości. Zawiera ona przejrzyście zaprezentowane portfolio wszystkich naszych usług, wzory registrów jak również techniczną instrukcję na co zwrócić uwagę przed wydrukiem aby przygotować produkt do sztancowania, jak przygotować markery.

Książka z próbkami sztancowania daje Państwu dobry przegląd wszystkich tematów, które mają znaczenie w kwestii sztancowania. Wszystkie potrzebne techniczne informacje, których wymaga sprawny przebieg produkcji mogą Państwo sprawdzić w naszej broszurze. Sami przekonajcie się Państwo o formie i jakości naszych usług.

Niektóre produkty po prostu trzeba wziąć do ręki żeby zobaczyć jakie są praktyczne i eleganckie!

Podręcznik sztancowania

 

Mozesz również pobrać nasz Podręcznik sztancowania w formacie PDF. Wybierz jaka wersja jezykowa Ciebie interesuje i kliknij przycisk po prawej stronie.

Na sam początek po prostu skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez formularz kontaktowy, który znajdziesz na naszej stronie. Odpowiemy na wszystkie pytania i ustalimy wszystkie szczegóły.
 
Jeśli decydują się Państwo na register w Waszym produkcie, zanim książka trafi do druku, warto przysłać do nas pliki w celu sprawdzenia poprawności np. nadruku markerów do sztancowania. Wydrukowane książki, mogą wysłać Państwo do nas oprawione lub nie. Jeśli chodzi o książki w miękkiej oprawie korzystniej dla Państwa będzie jeśli będą już oprawione. Nie marnują Państwo czasu i pieniędzy na transport powrotny do drukarni. Jeśli chodzi o książki w twardej oprawie, wybór należny do Państwa, czy wysłać do nas same bloki czy już oprawione książki, ponieważ koszt wycinania książek w twardej oprawie jest wyższy co wiąże się z większym nakładem pracy. Kiedy książki trafią już do nas, wycinamy wzór według którego wycinany będzie cały nakład. Wysyłamy do państwa zdjęcia wyciętego wzoru w celu akceptacji. Dopiero po akceptacji przystępujemy do produkcji. Wycięte książki odbierają Państwo własnym transportem, bądź my dostarczamy je do wskazanego przez Państwa odbiorcy, w ustalonym wcześniej terminie.
FAQ Ablauf

Aby wyczerpać nasz potencjał i zapewnić, że zawsze spełnimy Państwa oczekiwania do pełnej satysfakcji, stworzyliśmy szereg środków kontroli jakości.

Nasza kontrola jakości jest dla Państwa gwarancją optymalnej produkcji:

  • Definiowanie celów jakościowych.
  • Ciągłe szkolenie i dalsza edukacja dla naszych pracowników.
  • Przed każdym rozpoczęciem produkcji, produkujemy najpierw wzór, fotografujemy go i pytamy klienta o akceptację produkcji. Dopiero potem zaczynamy produkcję.
  • Kontrola jakości 1. etap – podczas sztancowania każda książka jest indywidualnie brana do ręki i sprawdzana.
  • Kontrola jakości 2. etap – przed układaniem książek na paletach, książki są ponownie sprawdzane przez pracowników działu jakości.
  • Kontrola jakości 3. etap – kierownik produkcji wyrywkowo sprawdza wykonanie zamówienia.
  • Dobre pakowanie i etykietowanie palet chroni książki przed uszkodzeniem jakiegokolwiek rodzaju.
  • Pakowane palety są dobrze zabezpieczone i przed załadunkiem przechowywane w magazynie.
  • Razem z naszym menadżerem procesów wszystkie wewnętrzne procesy są testowane, oceniane i stale udoskonalane.
  • Jeśli mają Państwo jeszcze jakieś zastrzeżenia, zapraszamy do konstruktywnej krytyki (… ale także pozytywne opinie są zawsze mile widziane).
FAQ Ablauf